Amokabel logotyp
Sök

Hitta rätt kontakt!

försäljning, produktion, tekniker...

Kontakta mig

Hittar du inte rätt kontakt? Ange dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Bild på Blad

Henrik Blad

VD | amo specialkabel AB



+46 481 508 79 henrik.blad@amokabel.com
Bild på Ewing

Jonas Ewing

VD | amo installationskabel AB



+46 481 750 865 jonas.ewing@amokabel.com
Bild på Blad

Elin Blad

Ekonomichef | amokabel AB



+46 481 508 78 elin.blad@amokabel.com
Bild på Blad

Jan Blad

Styrelseordförande | amokabel AB



+46 481 508 82 jan.blad@amokabel.com
Bild på Erlandsson

Erland Erlandsson

Styrelseledamot | amokabel AB



+46 481 508 83 erland.erlandsson@amokabel.com
Bild på Eriksson

Emma Eriksson

Försäljning | amo specialkabel AB



+46 481 508 73 emma.eriksson@amokabel.com
Bild på Myhrberg

Mathias Myhrberg

Teknik | amo specialkabel AB



+46 481 750 841 mathias.myhrberg@amokabel.com
Bild på Eriksson

Henrik Eriksson

Försäljningschef | amo specialkabel AB



+46 481 508 71 henrik.eriksson@amokabel.com
Bild på Sandberg

Urban Sandberg

Teknisk chef | amo specialkabel AB



+46 481 508 75 urban.sandberg@amokabel.com
Bild på Jidne

Hedvig Jidne

Försäljning | amo specialkabel AB



+46 481 750 848 hedvig.jidne@amokabel.com
Bild på Lundström

Kent Lundström

Senior Vice President | amo specialkabel AB



+46 481 750 856 kent.lundstrom@amokabel.com
Bild på Fredriksson

Nicklas Fredriksson

Produktionsplanering | amo specialkabel AB



+46 481 508 84 nicklas.fredriksson@amokabel.com
Bild på Kjellander

Johan Kjellander

Produktionschef | amo specialkabel AB



+46 481 508 92 johan.kjellander@amokabel.com
Bild på Johansson

Markus Johansson

Tekniker | amo specialkabel AB



+46 481 750 857 markus.johansson@amokabel.com
Bild på Bror

Mattias Bror

Produktionschef | amo installationskabel AB



+46 481 750 838 mattias.bror@amokabel.com
Bild på Sundh

Matthias Sundh

Ekonomi | amo specialkabel AB



+46 481 750 866 matthias.sundh@amokabel.com
Bild på Nilsson

Anette Nilsson

Logistik | amo specialkabel AB



+46 481 508 74 anette.nilsson@amokabel.com
Bild på Simon

Olaf Simon

Kvalitet | amo specialkabel AB



+46 481 750 869 olaf.simon@amokabel.com
Bild på Sandberg

Susanne Sandberg

Ekonomi | amokabel AB



+46 481 750 815 susanne.sandberg@amokabel.com
Bild på Adolfsson

John Adolfsson

Kvalitet | amo specialkabel AB



+46 481 750 828 john.adolfsson@amokabel.com
Bild på Sandberg

Stina Sandberg

Försäljning | amo specialkabel AB



+46 481 750 849 stina.sandberg@amokabel.com
Bild på Johansson

Dan Johansson

Försäljning | amo specialkabel AB



+46 481 750 867 dan.johansson@amokabel.com
Bild på Eriksson

Peter Eriksson

VD | amo kraftkabel AB



+46 481 750 875 peter.eriksson@amokabel.com
Bild på Jidne

Filip Jidne

Försäljningschef | amo kraftkabel AB



+46 481 508 91 filip.jidne@amokabel.com
Bild på Warme

Fredrik Warme

Teknisk chef | amo kraftkabel AB



+46 481 750 810 fredrik.warme@amokabel.com
Bild på Myhrberg

Christofer Myhrberg

Produktionschef | amo kraftkabel AB



+46 481 750 805 christofer.myhrberg@amokabel.com
Bild på Cronholm

Stefan Cronholm

Kvalitet och Miljösystem | amokabel AB



+46 481 750 860 stefan.cronholm@amokabel.com
Bild på Jonasson Helgee

Åsa Jonasson Helgee

Ekonomi/Försäljning | amo kraftkabel AB



+46 481 750854 asa.jonasson@amokabel.com
Bild på Wretman

Anton Wretman

Försäljning | amo kraftkabel AB



+46 481 750 874 anton.wretman@amokabel.com
Bild på Karlsson

Fredrik Karlsson

Försäljning | amo kraftkabel AB



+46 481 750 864 fredrik.karlsson@amokabel.com
Bild på Björsne

Tommy Björsne

Produktionschef | amo drageri AB



+46 481 508 77 tommy.bjorsne@amokabel.com
Bild på Rutland

Stephen Rutland

Managing Director Australia | amo kraftkabel AB



+61 448 009 673 stephen.rutland@amokabel.com
Bild på Gill

Therese Gill

Försäljningschef / Ekonomi | amo installationskabel AB



+46 481 750 820 therese.gill@amokabel.com
Bild på Högsell

Josefina Högsell

Försäljning | amo installationskabel AB



+46 481 750 845 josefina.hogsell@amokabel.com
Bild på Andersén

Richard Andersén

Produktionstekniker | amo installationskabel AB



+46 481 750 809 richard.andersen@amokabel.com
Bild på Samuelsson

Carina Samuelsson

Logistik | amo installationskabel AB



+46 481 508 97 carina.samuelsson@amokabel.com
Bild på Nilsson

Ola Nilsson

Produktionsledare Tillverkning | amo installationskabel AB



+46 481 750 807 ola.nilsson@amokabel.com
Bild på Mølgaard Hvilsom

Mia Mølgaard Hvilsom

Produktionsledare Omspolning | amo installationskabel AB



+46 481 750 871 mia.hvilsom@amokabel.com
Bild på Antonisson

Siri Antonisson

Försäljning | amo installationskabel AB



+46 481 750 876 siri.antonisson@amokabel.com
Bild på Hossman

Martin Hossman

Säljare | amo installationskabel AB



+46 481 750 877 martin.hossman@amokabel.com
Bild på Alm

Anton Alm

IT | amokabel AB



+46 481 750 832 anton.alm@amokabel.com
Bild på Adolfsson

Jonas Adolfsson

Marknad/Kommunikation | amokabel AB



+46 481 750 831 jonas.adolfsson@amokabel.com
Inga träffar på din sökning

amokabel

Kabelvägen 5
SE-364 43 • Alstermo • Sweden
Telefon växel: +46 481 508 80

info@amokabel.com