Amokabel logotyp
Search

Contact us!

sales, production, technician...

Bild på Blad

Henrik Blad

CEO | amo specialkabel AB



+46 481 508 79 henrik.blad@amokabel.com
Bild på Ewing

Jonas Ewing

CEO | amo installationskabel AB



+46 481 750 865 jonas.ewing@amokabel.com
Bild på Blad

Elin Blad

CFO | amokabel AB



+46 481 508 78 elin.blad@amokabel.com
Bild på Blad

Jan Blad

President | amokabel AB



+46 481 508 82 jan.blad@amokabel.com
Bild på Lundström

Kent Lundström

Senior Vice President | amo specialkabel AB



+46 481 750 856 kent.lundstrom@amokabel.com
Bild på Erlandsson

Erland Erlandsson

Board member | amokabel AB



+46 481 508 83 erland.erlandsson@amokabel.com
Bild på Eriksson

Henrik Eriksson

Sales Manager | amo specialkabel AB



+46 481 508 71 henrik.eriksson@amokabel.com
Bild på Eriksson

Emma Eriksson

Sales | amo specialkabel AB



+46 481 508 73 emma.eriksson@amokabel.com
Bild på Myhrberg

Mathias Myhrberg

Sales | amo specialkabel AB



+46 481 750 841 mathias.myhrberg@amokabel.com
Bild på Sandberg

Urban Sandberg

Technical Manager | amo specialkabel AB



+46 481 508 75 urban.sandberg@amokabel.com
Bild på Jidne

Hedvig Jidne

Sales | amo specialkabel AB



+46 481 750 848 hedvig.jidne@amokabel.com
Bild på Kjellander

Johan Kjellander

Production Manager | amo specialkabel AB



+46 481 508 92 johan.kjellander@amokabel.com
Bild på Johansson

Markus Johansson

Technician | amo specialkabel AB



+46 481 750 857 markus.johansson@amokabel.com
Bild på Fredriksson

Nicklas Fredriksson

Production planner | amo specialkabel AB



+46 481 508 84 nicklas.fredriksson@amokabel.com
Bild på Bror

Mattias Bror

Production Manager | amo installationskabel AB



+46 481 750 838 mattias.bror@amokabel.com
Bild på Sundh

Matthias Sundh

Finance | amo specialkabel AB



+46 481 750 866 matthias.sundh@amokabel.com
Bild på Nilsson

Anette Nilsson

Logistics | amo specialkabel AB



+46 481 508 74 anette.nilsson@amokabel.com
Bild på Simon

Olaf Simon

Quality | amo specialkabel AB



+46 481 750 869 olaf.simon@amokabel.com
Bild på Sandberg

Susanne Sandberg

Economy | amokabel AB



+46 481 750 815 susanne.sandberg@amokabel.com
Bild på Adolfsson

John Adolfsson

Quality | amo specialkabel AB



+46 481 750 828 john.adolfsson@amokabel.com
Bild på Iversen

Hermod Iversen

Daglig Leder | amokabel Norway AS



+47 917 95 910 hermod.iversen@amokabel.com
Bild på Røsvik

Eldar Røsvik

Økonomi | amokabel Norway AS



+47 414 72 833 eldar.rosvik@amokabel.com
Bild på Måseidvåg

Pål-André Måseidvåg

Lager | amokabel Norway AS



+47 954 30 014 pam@amokabel.com
Bild på Bjerkvik Strand

Ulrik Bjerkvik Strand

| amokabel Norway AS



+47 92 48 74 24 ulrik.strand@amokabel.com
Bild på Sandberg

Stina Sandberg

Sales | amo specialkabel AB



+46 481 750 849 stina.sandberg@amokabel.com
Bild på Iversen

May-Bente Iversen

Økonomi | amokabel Norway AS



+47 911 60 699 may.bente@amokabel.com
Bild på Johansson

Dan Johansson

Sales | amo specialkabel AB



+46 481 750 867 dan.johansson@amokabel.com
Bild på Eriksson

Peter Eriksson

CEO | amo kraftkabel AB



+46 481 750 875 peter.eriksson@amokabel.com
Bild på Jidne

Filip Jidne

Sales Director | amo kraftkabel AB



+46 481 508 91 filip.jidne@amokabel.com
Bild på Warme

Fredrik Warme

Technical Director | amo kraftkabel AB



+46 481 750 810 fredrik.warme@amokabel.com
Bild på Cronholm

Stefan Cronholm

Quality and Environment System | amokabel AB



+46 481 750 860 stefan.cronholm@amokabel.com
Bild på Myhrberg

Christofer Myhrberg

Production Manager | amo kraftkabel AB



+46 481 750 805 christofer.myhrberg@amokabel.com
Bild på Ström

Stellan Ström

Production Manager | amo kraftkabel AB



+46 481 750 843 stellan.strom@amokabel.com
Bild på Jonasson Helgee

Åsa Jonasson Helgee

Finance/Sales | amo kraftkabel AB



+46 481 750854 asa.jonasson@amokabel.com
Bild på Wretman

Anton Wretman

Sales | amo kraftkabel AB



+46 481 750 874 anton.wretman@amokabel.com
Bild på Müller

Jonas Müller

Logistics | amo kraftkabel AB



+46 481 508 94 jonas.muller@amokabel.com
Bild på Johansen

Tore Johansen

Product Manager Power | amokabel Norway AS



+47 906 40365 tore.johansen@amokabel.com
Bild på Karlsson

Fredrik Karlsson

Sales | amo kraftkabel AB



+46 481 750 864 fredrik.karlsson@amokabel.com
Bild på Erdal

Trygve Erdal

Salgsingeniør | amokabel Norway AS



+47 977 19 129 trygve.erdal@amokabel.com
Bild på Birkelund

Ove Svein Birkelund

Kabelteknisk Ingeniør | amokabel Norway AS



+47 911 84 758 ove.birkelund@amokabel.com
Bild på Björsne

Tommy Björsne

Product Manager | amo drageri AB



+46 481 508 77 tommy.bjorsne@amokabel.com
Bild på Støylen

Olav Støylen

Sales | amokabel Norway AS



+47 950 16 221 olav.stoylen@amokabel.com
Bild på Rutland

Stephen Rutland

Managing Director | Amokabel Australia Pty Ltd.



+61 448 009 673 stephen.rutland@amokabel.com
Bild på Gill

Therese Gill

Sales Manager / Economy | amo installationskabel AB



+46 481 750 820 therese.gill@amokabel.com
Bild på Högsell

Josefina Högsell

Sales | amo installationskabel AB



+46 481 750 845 josefina.hogsell@amokabel.com
Bild på Andersén

Richard Andersén

Production Technician | amo installationskabel AB



+46 481 750 809 richard.andersen@amokabel.com
Bild på Samuelsson

Carina Samuelsson

Logistics | amo installationskabel AB



+46 481 508 97 carina.samuelsson@amokabel.com
Bild på Nilsson

Ola Nilsson

Production Planning Manufacturing | amo installationskabel AB



+46 481 750 807 ola.nilsson@amokabel.com
Bild på Davies

Graham Davies

Sales Director | amokabel UK



+44(0)7507 723029 graham.davies@amokabel.co.uk
Bild på Antonisson

Siri Antonisson

Sales | amo installationskabel AB



+46 481 750 876 siri.antonisson@amokabel.com
Bild på Hossman

Martin Hossman

Sales | amo installationskabel AB



+46 481 750 877 martin.hossman@amokabel.com
Bild på Simrok

Craig Simrok

Site Director | amokabel UK



+44(0)7507 723030 craig.simrok@amokabel.co.uk
Bild på Alm

Anton Alm

IT | amokabel AB



+46 481 750 832 anton.alm@amokabel.com
Bild på Adolfsson

Jonas Adolfsson

Marketing/Communication | amokabel AB



+46 481 750 831 jonas.adolfsson@amokabel.com
No person matches your search

amokabel UK Ltd.

Units A1-A3• Ratcher Court • Ratcher Way • Crown Farm Industrial Park
Mansfield • NG19 0FS • Nottinghamshire • United Kingdom

Switchboard: 01623 645 007

Select site

  • Sweden flagSweden
  • United Kingdom flagUnited Kingdom
  • Norway flagNorway
  • Australia flagAustralia

or

  • Enter global site